ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

    ΚΔΤΤΠΠΣ
    1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31

    27/09/2014


    Ανακοίνωση προκριθέντων στο Β γύρο των εισαγωγικών εξετάσεων

    Τελικές εισαγωγικές εξετάσεις.

    Κορίτσια που προκρίνονται για τον Β Γύρο.

    1.    ¨Ανθη Μαλβίνα του Κωνσταντίνου
    2.    Βενέρη Λυδία του Ιωάννου
    3.    Γιαννοπούλου Αγγελική του Διονυσίου
    4.    Γκίκα Σοφία του Αντωνίου
    5.    Γκουγκουλή Κορίνα-Αννα του Ευαγγέλου
    6.    Δεμερτζή Μαρκέλλα του Δημητρίου
    7.    Δημάκη Σταυρούλα του Παναγιώτου
    8.    Ελληνα Αναϊς του Γρηγορίου
    9.    Ζαφειροπούλου Αικατερίνη του Παναγιώτου
    10.    Ζάχρα Παυλίνα του Λορέντζου
    11.    Ζεντέφη Ελένη του Ευθυμίου
    12.    Καλαχώρα  Στυλιανή του Μίνωος
    13.    Καλοχριστιανάκη Αικατερίνη του Γεωργίου
    14.    Καραγιάννη Στεφανία του Γεωργίου
    15.    Καραμήτρου Ιφιγένεια του Θεοδώρου
    16.    Κιάκο Βέσα του Τάση
    17.    Κολοκούρη Χρύσα του Παναγιώτου
    18.    Κοντογεώργη Ελευθερία του Βύρωνος
    19.    Λώλου Νεφέλη του Ιωάννου
    20.    Μαγγίνα Ηλέκτρα του Θεοδοσίου
    21.    Μακρυγιάννη Θεοδώρα του Παύλου
    22.    Μεσαναγρενού Αρετή του Δημητρίου
    23.    Μπάλκου-Παπαδοπούλου Ειρήνη του Μιλτιάδη
    24.    Μπανταβή Κωνσταντίνα του Ιωάννου
    25.    Μπάρτζου Μαριάννα του Κωνσταντίνου
    26.    Μπιμπλή Παναγιώτα του Νικολάου
    27.    Μπονοβόλια Μάρια του Νικολάου
    28.    Νικητάκη Δάφνη του Φωτίου
    29.    Ξένου Μαρία του Αλεξίου
    30.    Παναγή Ελευθερία του Σάββα
    31.    Παναγιωτίδου Γεωργία του Σπυρίδωνος
    32.    Παπαθεοδώρου Ελένη του Προδρόμου
    33.    Πουράνη Αδαμαντία του Γεωργίου
    34.    Πουρνάρα Σωτηρία του Γεωργίου
    35.    Πρεμέτη Αικατερίνη του Αθανασίου
    36.    Σολδάτου Σοφία-Μαίρη του Αλεξάνδρου
    37.    Σουλελέ Ιωάννα του Χρήστου
    38.    Σπανοπούλου Μαγδαληνή-Αννα του Ηλία
    39.    Σταματέλου Θάλεια του Παντελεήμονος
    40.    Σταυροπούλου Αντιγόνη του Νικολάου
    41.    Σωτηροπούλου Στεφανία του Ηλία
    42.    Τρίτσου Αγγελική του Διονυσίου
    43.    Τσακνάκη Στυλιανή του Τιμοθέου-Θεοδώρου
    44.    Τσόκανου Δήμητρα του Βασιλείου
    45.    Τσουκαλά Αιμιλιάνα του Κωνσταντίνου
    46.    Φρακτοπούλου Εύα του Αθανασίου
    47.    Χουρμούζη Ειρήνη του Παναγιώτου
    48.    Χριστοδούλου Χριστίνα του Ιωάννου

    Αγόρια που προκρίνονται για τον Β Γύρο.

    1.    Βάρελης Κωνσταντίνος-Αναστάσιος του Δημοσθένους
    2.    Γεωργούλας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
    3.    Δούσης Κίμων του Ιωάννου
    4.    Καραθανασόπουλος Αντώνιος του Ευαγγέλου
    5.    Κουτρούλης Κωνσταντίνος του Ιωάννου
    6.    Κωνσταντέας Λάμπρος του Χρήστου
    7.    Λαουλάκος Αναστάσιος-Συμεών του Ηλία-Συμεών
    8.    Μπένος Γεώργιος του Νικολάου
    9.    Μυστακίδης Ιωάννης-Μάριος του Κωνσταντίνου
    10.    Πανταζόπουλος Κωνσταντίνος του Φωτίου
    11.    Παπαγεωργίου Κλέαρχος-Παναγιώτης του Νικολάου
    12.    Πατεράκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
    13.    Σαμούρκας Βασίλειος του Νικολάου
    14.    Τσολάκος-Πιφέας Διονύσιος του Αναστασίου
    15.    Χαλκίδης Ευθύμιος του Θεοφίλου
    16.    Χριστοδούλου Ιάσων του Συμεών