ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

    ΚΔΤΤΠΠΣ
    1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31

    14/09/2016


    Ανακοίνωση Εισαγωγικών Εξετάσεων στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου 2016 - 2017

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
    ΑΝΩΤΕΡΑ ΣΧΟΛΗ
    ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ

    Διευθύντρια Δραματικής Σχολής: Έλσα Ανδριανού
                                         
    Γραμματεία: Δώρα Ταραμπίκου
    Τηλέφωνο: 210 52 25 634                    
    Fax: 210 52 48 665  
    www.n-t.gr
    e-mail: dramaschool@n-t.gr
    ΑΘΗΝΑ 14 Σεπτεμβρίου 2016
                                                              Ανακοίνωση

    Σχετικά με την προσέλευση των υποψηφίων στο 1 γύρο των εισαγωγικών εξετάσεων στη Σχολή του Εθνικού Θεάτρου θα πρέπει να γνωρίζετε ότι:
     
    1.  Ως εναρκτήρια ημέρα εξετάσεων ορίζεται η Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016, στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου, Πειραιώς 35-ΟΜΟΝΟΙΑ.
    Στην εξέταση θα ζητηθεί, ότι έχει ανακοινωθεί.

    2.  Οι ώρες προσέλευσης είναι αναλυτικά στις αλφαβητικές λίστες.
    Επίσης οι υποψήφιοι καλούνται να προσέλθουν με άνετα ρούχα.

    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
    Η Διευθύντρια της Δραματικής Σχολής

    Έλσα Ανδριανού




    ΑΓΟΡΙΑ
    Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016
    Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος του Ηλία: 10:00
    Αλεφάντης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου: 10:00
    Αμπαζόγλου Ιάσων του Αναστάσιου: 11:00
    Αμπραζής Αλέξανδρος του Βαΐου: 11:00
    Αναστασίνης Σπυρίδων του Χρήστου: 12:00
    Αξιώτης Ιωάννης-Παναγιώτης του Αντωνίου: 12:00
    Αποστολόπουλος Δημήτριος-Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00
    Αρβανίτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 13:00
    Αργυριου-Ευαγγελούδης Κωνσταντίνος-Δηημήτριος του Κωνσταντίνου: 14:00
    Αρτεμισιάδης Μιχαήλ του Ηρακλή: 14:00
    Βανδώρος Ιωάννης του Σπυρίδωνος: 15:00
    Βανούσης Ελευθέριος του Γεωργίου: 15:00
    Βέλλης Λεωνίδας του Ιωάννη: 16:00
    Βλάχος Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 16:00

    Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 2016
    Βλάχος Σπυρίδων-Κριστιάν του Ηλία: 10:00
    Βοἵδήλος Αθανάσιος του Γεωργίου: 10:00
    Βούνος Βασίλειος του Νικολάου: 11:00
    Βουτσινάς Παναγιώτης του Γεράσιμου: 11:00
    Γαλάτος Βασίλης του Σταύρου: 12:00
    Γεωργιάδης Παναγιώτης του Αναστασίου: 12:00
    Γεωργίου Μιχάλης-Μάριος του Ιωάννη: 13:00
    Γεωργίου Νικόλαος-Νεόφυτος του Δαμιανού: 13:00
    Γεωργίου Ορέστης του Ιωάννη: 14:00
    Γιαννακάκος Βλαδίμηρος του Εμμανουήλ: 14:00
    Γιαννακόπουλος Λάζαρος του Κωνσταντινου: 15:00
    Γκελακέρης Κωνσταντίνος του Ευσταθίου: 15:00
    Γκούρλιας Θεοφάνης του Γρηγορίου: 16:00
    Γουέλα Ζαχαρίας του Μαχμούντ: 16:00

    Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2016
    Γουλιδάκης Νίκος του Ιωάννη: 10:00
    Γούλιος Δημήτριος του Αναστασίου: 10:00
    Γούναρης Αναστάσιος του Άγγελου: 11:00
    Γρατσιάς Δημήτριος του Ηλία: 11:00
    Δαβίλας Αλέξανδρος του Αλεξάνδρου: 12:00
    Δέλλας Βασίλειος του Μάρκου: 12:00
    Δερβεντζής Χρήστος του Σπυρίδων: 13:00
    Δημόπουλος Στυλιανός Θεοφάνης: 13:00
    Δόλκας Ελευθέριος του Γεωργίου : 14:00
    Δούλος Γεώργιος του Ηρακλή: 14:00
    Δράκος-Μυσιρλόπουλος Κωνσταντίνος του Αναστασίου: 15:00
    Δραμηλαράκης Μανώλης του Μανούσου: 15:00
    Δροσόπουλος Νικόλαος του Χρήστου: 16:00
    Εγγλεζος Ιωάννης του Γεωργίου : 16:00

    Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2016
    Ευγενικός Σταμάτιος του Σωτηρίου: 10:00
    Ζαμπάς Μιχάλης του Ανδρέα : 10:00
    Ζαχάρωφ Χρήστος του Κοσμά: 11:00
    Ζωγράφος Απόστολος του Νικολάου: 11:00
    Θεοδωρακόπουλος Θεόδωρος του Παναγιώτη: 12:00
    Ιατρίδης Ευάγγελος του Μηνά: 12:00
    Ιγνατάκης Ανέστης του Νικολάου: 13:00
    Καζαμίας Αλκιβιάδης του Γεωργίου: 13:00
    Κακαλής Ιωάννης του Πασχάλη: 14:00
    Κακοσούρης Αντώνιος του Ανδρέα: 14:00
    Καλλιγεράκης Ιωάννης-Αλκιβιάδης του Εμμανουήλ: 15:00
    Καλομοιράκης Αντώνης του Ιωσήφ: 15:00
    Καπέλλας Απόστολος Σωτήριος του Σωτηρίου: 16:00
    Καπούλας Στυλιανός του Χαράλαμπου: 16:00

    Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2016
    Καπουράνης Δημήτριος του Λάμπρου: 10:00
    Καραβέβας Χρήστος του Πέτρου: 10:00
    Καραγιάννης Σωτήριος του Γεωργίου: 11:00
    Καρανικόλας Χρήστος του Δημητρίου: 11:00
    Καραντζής Κωνσταντίνος του Διονύσιου: 12:00
    Καρναβάς Αντώνιος του Χριστοδούλου: 12:00
    Καρόζας Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00
    Κασαπίδης Άρης του Γεωργίου: 13:00
    Καστόρης-Κατσαμάγκας του Αστέριου: 14:00
    Καστρινάκης Σταύρος του Χρήστου: 14:00
    Καστρίτσης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου: 15:00
    Κατούνης Νικόλαος του Δημητρίου: 15:00
    Καφεντεράκης Αθανάσιος του Ιωάννη: 16:00
    Κοκονάς Ιορδάνης του Παρασκευά: 16:00

    Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016
    Κόκορης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 10:00
    Κολοβός Αντώνιος του Παναγιώτη: 10:00
    Κόνιαρης Αθανάσιος του Πέτρου: 11:00
    Κορλός Αθανάσιος του Αναστάσιου: 11:00
    Κούκος Άγγελος του Γεωργίου: 12:00
    Κουλετάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ: 12:00
    Κούλης Παναγιώτης του Γεωργίου: 13:00
    Κουμπάρης Κωνσταντίνος του Νικολάου: 13:00
    Κουμπιάδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου : 14:00
    Κουνδουράκης Βίκτωρ-Νικόλαος του Γεωργίου: 14:00
    Κούρλας Γεώργιος του Ιωάννη: 15:00
    Κουτέλης Παναγιώτης του Γεωργίου: 15:00
    Κοφτσιτσίδης Φώτιος του Βασιλείου: 16:00
    Κυπραίος Δημήτριος του Αλεξάνδρου: 16:00

    Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2016
    Κωνσταντινίδης Ανδρέας του Κωνσταντίνου: 10:00
    Λάμαρης Φώτιος του Θεοδώρου: 10:00
    Λέκκας Αναστάσιος του Ανδρέα: 11:00
    Λέκκας Παναγιώτης του Ιωάννη: 11:00
    Λεοντόπουλος Αριστείδης του Πάτροκλου: 12:00
    Λιαρόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη: 12:00
    Λοΐζος Χρήστος του Νικολάου: 13:00
    Λόντου Ανδρέας του Συμεών: 13:00
    Μάνης Σταμάτης του Νικολάου: 14:00
    Μάνεσης Σωτήριος του Γεωργίου: 14:00
    Μανίκας Σωτήρης του Γεωργίου: 15:00
    Μαντζανάς-Δούκας Στέφανος του Φωτίου: 15:00
    Μαργώνης Χρήστος του Αριστείδη: 16:00
    Μαρκάκης Μιχαήλ του Νικολάου: 16:00

    Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016
    Ματσούρης Γρηγόρης του Σταύρου: 10:00
    Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ευσταθίου: 10:00
    Μερκάἵ Λέντιο του Σοκόλ: 11:00
    Μήλιος Κωνσταντίνος του Βασιλείου: 11:00
    Μηλιώνης Βασίλειος του Μιχαήλ: 12:00
    Μικρόπουλος Λεωνίδας του Αναστάσιου: 12:00
    Μιχαλάς Γεώργιος του Νικολάου: 13:00
    Μπακάλης Λεωνίδας του Θεόδωρου: 13:00
    Μπάκνης Σταμάτιος του Ευάγγελου: 14:00
    Μπανούσι Μάριο του Σκέντερ: 14:00
    Μπαταγιάννης Αριστείδης του Κωνσταντίνου: 15:00
    Μπάτσης Ιωάννης του Ευστρατίου: 15:00
    Μπενέτος Σταύρος του Νικηφόρου: 16:00
    Μπενουζίλιο Βίκτωρ του Λεβή: 16:00

    Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2016
    Μπέρτσος Αντώνιος του Γεωργίου : 10:00
    Μποκρίδης Γεώργιος του Μενελάου: 10:00
    Μπούρας Δημήτρης του Νικολάου: 11:00
    Μουτζούρης Δημήτρης του Δημητρίου: 11:00
    Μπουτσίκος Βασίλειος του Κωνσταντίνου: 12:00
    Νάνος Γεράσιμος του Ιωάννη: 12:00
    Νικολόπουλος Αλέξανδρος του Χρήστου: 13:00
    Νορμάντ-Ψύλλος Μανώλης του Πασκάλ: 13:00
    Ντάσης Νικόλαος του Σωτηρίου: 14:00
    Ντόγκας Σπυρίδων του Αλεξάνδρου: 14:00
    Ξημεράκης Ευάγγελος του Γεωργίου: 15:00
    Οθίτης Ιωάννης του Αναστάσιου: 15:00
    Οικονομίδης Δημήτριος του Χαρίλαου: 16:00
    Ορφανουδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ: 16:00

    Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016
    Πακίτσας Γεώργιος του Δημητρίου: 10:00
    Παλαιοπάνος Γεώργιος του Πέτρου: 10:00
    Παλιόγλου Ραφαήλ-Νικόλαος του Νικολάου: 11:00
    Παπαγεωργίου Λοΐζος του Γεωργίου: 11:00
    Παπαγιαννόπουλος Γιώργος του Λεωνίδα: 12:00
    Παπαδάκης Νικόλαος του Μιχαήλ: 12:00
    Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη: 13:00
    Παπαδόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη: 13:00
    Παπανάτσιος Παντελεήμων του Γεωργίου: 14:00
    Παπανδρής Αλέξανδρος του Δημητρίου: 14:00
    Παπασπύρου Χρήστος του Γεωργίου: 15:00
    Παρταλίδης Γεώργιος του Ανέστη: 15:00
    Πασχαλίδης Κυριάκος του Ελευθέριου: 16:00
    Παυλίδης Γιώργος του Λαζάρου: 16:00

    Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016
    Περγαντάς Σπυρίδων-Συμεών του Γεωργίου: 10:00
    Πέρρος Δημήτριος-Νικόλαος του Χρήστου: 10:00
    Περτσινίδης Στέργιος του Δημητρίου: 11:00
    Πετρίτσης Τάσος του Σπυρίδωνος: 11;00
    Πητίδης Μιχαήλ του Γεωργίου: 12:00
    Πίγκας-Μπαλανίκας του Γεωργίου: 12:00
    Πούλος-Ρένεσης Χρήστος του Ιωάννη: 13:00
    Ρίστος Σταμάτης του Παντελή: 13:00
    Ρουμελιώτης Σωτήρης του Παναγιώτη: 14:00
    Σακκάς Μάριος του Γεωργίου: 14:00
    Σάμαα Κωνσταντίνος του Γεωργίου: 15:00
    Σαμουρίδης Νικόλαος-Ευφραίμ του Γεωργίου: 15:00
    Σανιδάς Γιάννης του Απόστολου: 16:00
    Σεῢμουρ Σταθόπουλος Νικόλαος του Φωτίου: 16:00

    Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016
    Σιδέρης Κωνσταντίνος-Σωκράτης του Ανδρέα: 10:00
    Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Παύλου: 10:00
    Σίμος Ιωάννης του Σταύρου: 11:00
    Σιούπουλης Λεωνίδας του Αθανάσιου: 11:00
    Σιώζος Κωνσταντίνος-Ανδρέας του Αθανάσιου: 12:00
    Σκαρλάτος Γεώργιος του Ευσταθίου: 12:00
    Σκουρλέτης Αλέξανδρος του Ιωάννη: 13:00
    Σκούρτης Δημήτριος του Χρήστου: 13:00
    Σολομωνίδης Γιώργος του Ηλία: 14:00
    Σολωμού Σταύρου του Σόλωνος: 14:00
    Σουρίλας Αθανάσιος του Αναστασίου: 15:00
    Σπάης Άγγελος του Παύλου: 15:00
    Σταύρου Γεώργιος-Γεράσιμος του Σπυρίδωνος: 16:00
    Στελιανέσης Σπυρίδων του Νικολάου: 16:00

    Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016
    Στρατηγός Φώτης του Κωνσταντίνου: 10:00
    Συλλογίδης Χρήστος του Σάββα: 10:00
    Τάγκας Θεοχάρης του Χρήστου: 11:00
    Ταμάζος Ιωάννης του Αναστάσιου-Λουκά: 11:00
    Τανής Θεοδόσιος του Δημητρίου: 12:00
    Τζίτζης Συμεών του Ιωάννη: 12:00
    Τηλλυρίδης Χρήστος του Ελευθέριου: 13:00
    Τοκατλίογλου Γεώργιος του Μεσούτ: 13:00
    Τριαντάκης Ιωάννης του Ξενοφώντος: 14:00
    Τσίγγανας Σωτήριος του Εμμανουήλ: 14:00
    Τσικές Μάριος του Μαργαρίτη: 15:00
    Τσίκλης Δημήτριος του Γεράσιμου: 15:00
    Τσίμος Ευάγγελος του Μιχαήλ: 16:00
    Τσιόκας Νικόλαος του Λάμπρου: 16:00

    Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016
    Τσούτσιος Γιάννης του Παναγιώτη: 10:00
    Τυρογάλας Αναστάσιος του Διονυσίου: 10:00
    Τωμαδάκης Αλέξανδρος-Γεώργιος του Αλεξάνδρου: 10:00
    Φασόης Γιάννης του Χρήστου: 10:00
    Φασουλίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 10:00
    Φουντάς Στέφανος του Νικολάου: 11:00
    Φουντούκης Βασίλειος του Χρήστου: 11:00
    Φούρτζης Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 11:00
    Φουτσιτζής Δημήτριος-Όθων του Πασχάλη: 11:00
    Φραγκούλης Χαρίλαος του Δημητρίου: 11:00
    Χαρκοφτάκης Ιωάννης του Ανδρέα: 12:00
    Χατζόπουλος Πέτρος του Ιωάννη: 12:00
    Χατζηθεοδώρου Κωνσταντίνου του Νικολάου: 12:00
    Χατζησταματίου Ευστράτιος του Παναγιώτη: 12:00
    Χορταριάς Νικόλαος του Χρήστου: 12:00
    Χουσμέν Γιλμάζ του Χουσεΐν: 13:00
    Χρυσόπουλος Χρίστος του Κωνσταντίνου: 13:00
    Ψαλίδας Μιχαήλ του Πέτρου: 13:00
    Ψαράκος Δημήτριος του Ανδρέα: 13;00
    Ψαρόπουλος Μάριος του Ιωάννη : 13:00
    Ψυλάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00


    ΚΟΡΙΤΣΙΑ
    Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016
    Αγαπίου Νέδη του Σωτηρίου: 10:00
    Αγγελάκη Αγγελική του Παναγιώτη: 10:00
    Αγγελή Σταματίνα- Ελευθερία του Πέτρου: 10:00
    Αγγελούδη Βασιλική του Γαβριήλ: 10:00
    Αγρέβη Άννα του Βασιλείου: 10:00
    Αδρασκέλα Καλλιόπη του Νικολάου: 11:00
    Αθανασιάδη Αφροδίτη του Παναγιώτη: 11:00
    Αθανασιάδη Ευανθία του Ιωάννη: 11:00
    Αθανασιάδη Ναταλία του Γεωργίου: 11:00
    Αθητάκη Μαρία του Μάρκου: 11:00
    Ακαμωτάκη Ραφαέλα του Νικολάου: 12:00
    Αλεβίζου Ευσταθία του Ιωάννη: 12:00
    Αλεξανδράτου Κωνσταντίνα του Βασίλειου: 12:00
    Αλεξανδρίδου Γεωργία του Βλαδίμηρου: 12:00
    Αλεξοπούλου Ελένη του Ιωάννη : 12:00
    Αλπανίδου Ελωρίς του Ευάγγελου: 13:00
    Αναγνωστοπούλου Χαρίκλεια του Νικολάου: 13:00
    Ανανιάδη Κατερίνα του Σπυρίδωνος: 13:00
    Αναστασίου Αργυρώ του Ιωάννη: 13:00
    Αντωνιδου Ιφιγένεια-Θεώνη του Γεωργίου: 13:00
    Αποστολοπούλου-Μανιάτη Ευγενία του Περικλή: 14:00
    Ασπρομάλλη Ευδοκία του Παναγιώτη: 14:00
    Αχιλλέως Μαρία του Λάμπρου : 14:00
    Βαζαίου Ευμορφία του Ευάγγελου: 14:00
    Βαλατσού Ειρήνη του Αθανάσιου: 14:00
    Βαλταδώρου Ευφροσύνη του Νικολάου: 15:00
    Βαμπούλα Θεανώ-Μελίνα του Χρήστου: 15:00
    Βαρθολομάτου Ευφροσύνη-Δανάη του Σπυρίδωνος: 15:00
    Βαρυτιμιάδου Φωτεινή του Νικολάου: 15:00
    Βασιλάκη Πολυξένη-Μαρία-Ελένη του Σπυρίδωνος: 15:00
    Βασιλειάδου Νοεμή του Βασιλείου: 16:00
    Βελημβασάκη Αθηνά του Εμμανουήλ: 16:00
    Βερβέρογλου Ξένια του Ιωάννη-Ηλία: 16:00
    Βέργη Ρουμπίνη του Κωνσταντίνου: 16:00
    Βερούχη Παναγιώτα του Ευάγγελου: 16:00

    Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 2016
    Βλάχου Χριστίνα του Όμηρου: 10:00
    Βολιτάκη Άννα-Μαρία του Ανδρέα: 10:00
    Βούλγαρη Ιωάννα του Παναγιώτη: 10:00
    Βούτου Άρτεμις του Παναγιώτη: 10:00
    Βουτσινού Νικολίνα του Δημήτριου: 10:00
    Βουχάρα Μαρία του Νικολάου: 11:00
    Βρισιμιτζάκη Αικατερίνα του Χρήστου-Γεωργίου: 11:00
    Βροντίση Μαρία-Τερέσα του Νικολάου: 11:00
    Βυζιργιανάκη Μαρία του Στυλιανού: 11:00
    Γαἵτάνου Δανάη του Ιωάννη: 11:00
    Γάκη Ασπασία του Ιωάννη: 12:00
    Γαλανοπούλου Βιολέττα του Γεωργίου: 12:00
    Γαριού Μαρία-Ελένη του Ιωάννου: 12:00
    Γενήουσα Ραφαηλία του Νικολάου: 12:00
    Γέρου Βασιλική του Κυριάκου: 12:00
    Γεωργάκα Μαρία του Κωνσταντίνου: 13:00
    Γεωργίου Ελένη του Εμμανουήλ: 13:00
    Γεωργίου Θέκλα του Γεωργίου : 13:00
    Γεωργοσοπούλου Ναταλία του Γεωργίου: 13:00
    Γιαννάκη Γεωργία του Αλέξανδρου: 13:00
    Γιαννακούρη Μυρτώ του Κωνσταντίνου: 14:00
    Γιαννοπούλου Αγάπη-Παρασκευή του Αθανάσιου: 14:00
    Γιαννοπούλου Μελπομένη-Αναστασία του Ιωάννη : 14:00
    Γιάννου Χριστίνα-Ελένη του Γεωργίου: 14:00
    Γιολτζοπούλου Αργυρώ του Σπυρίδωνος: 14:00
    Γκανιάτσα Φωτεινή του Αλέξανδρου: 15:00
    Γκαντή Ελένη του Παναγιώτη: 15:00
    Γκέκα Σπυριδούλα του Βασιλείου: 15:00
    Γκελέπογλου Νίκη του Γεωργίου: 15:00
    Γκεράζη Ζωή του Χρηστάκη: 15:00
    Γκίκα Σοφία του Αντωνίου: 16:00
    Γκίνη Μαρία Μαγδαληνή του Νικολάου: 16:00
    Γκινίκη Χρύσα του Τριανταφύλλου: 16:00
    Γκιοντσάρη Πάολα του Παυλή: 16:00
    Γκιουλεμέ Ξένια-Μαρία του Θεόδωρου: 16:00

    Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2016
    Γκίστο Μπρικένα του Ύλλι: 10:00
    Γρηγοροπούλου Αγγελική του Πέτρου: 10:00
    Γρηγοροπούλου Αντιγόνη του Μιχαήλ: 10:00
    Γούση Χριστίνα του Γεωργίου: 10:00
    Δαναδάκη Ευαγγελία του Αθανάσιου: 10:00
    Δαφερέρα Αναστασία του Γεωργίου: 11:00
    Δελαπόρτα Δανάη του Κωνσταντίνου: 11:00
    Δελσίζη Χριστιάννα του Εμμανουήλ: 11:00
    Δέλτα Αναστασία του Θεμιστοκλή: 11:00
    Δερζέκου Δήμητρα του Δημητρίου: 11:00
    Δήμου Ασπασία του Γεωργίου: 12:00
    Διαμαντή Κλέα: 12:00
    Δίγκα Δάφνη του Κωνσταντινου: 12:00
    Δικαιάκου Ελένη του Μιχάλη : 12:00
    Δούβη Αικατερίνη του Στυλιανού: 12:00
    Δράγιου Δήμητρα του Γεωργίου : 13:00
    Δρογγίτη Παρθένα του Βασιλείου: 13:00
    Έλληνα Αναΐς του Γρηγορίου: 13:00
    Ελευθεριάδου Μαρίνα του Νικολάου: 13:00
    Ζαλώνη Μάρα του Πολύκαρπου: 13:00
    Ζαπάλτα Πασχαλία του Ανδρέα: 14:00
    Ζαφειροπούλου Ειρήνη του Παναγιώτη: 14:00
    Ζαχαριάδου Ανδριάννα του Ανδρέα: 14:00
    Ζηκοπούλου Κωνσταντίνα του Αριστείδη: 14:00
    Ζήκου Ναταλία του Ελευθέριου: 14:00
    Ζηκούδη Μαρία-Χριστίνα του Χρήστου: 15:00
    Ζηρώ Άλκηστις του Αχιλλέα: 15:00
    Ζησοπούλου Βασιλική-Αναστασία του Παναγιώτη: 15:00
    Ζλατάνου Αφροδίτη του Βασιλείου: 15:00
    Ζουρμπανού Δροσούλα-Άννα του Ζαφειρίου: 15:00
    Ζυγούρα Κασσιανή του Στέργιου: 16:00
    Ηλία Ελένη-Μαρία του Αναστάσιου: 16:00
    Ηλία Χριστίνα του Αλεξάνδρου: 16:00
    Ηλιάκη Ελπίδα του Εμμανουήλ: 16:00
    Ηλικίδου Ειρήνη του Ανέστη: 16:00

    Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2016
    Ηλιοπούλου Κατερίνα του Παναγιώτη: 10:00
    Θεοδωράκη Αργυρώ-Χριστίνα του Σταύρου: 10:00
    Θεοδωράκη Μυρτώ-Ειρήνη του Γεωργίου-Ορέστη: 10:00
    Θεοδωροπούλου Ζωή του Εμμανουήλ: 10:00
    Θεοχάρη Έλσα του Στέφανου: 10:00
    Ιθακησίου Αναστασία του Διονυσίου: 11:00
    Ιωακειμίδου Νίκη του Ευάγγελου: 11:00
    Ιωάννου Σοφία του Γρηγορίου: 11:00
    Ιωάννου-Τσουκάνα Ειρήνη του Κωνσταντίνου: 11:00
    Καβαλάκη Ελισάβετ του Πέτρου: 11:00
    Κάβουρα Μαριέττα-Νικολέττα του Γεωργίου: 12:00
    Καζιτόρη Τερέζα του Τρύφωνος: 12:00
    Καλαματιανού Μαρίνα του Πέτρου: 12:00
    Καλαμίδα Σταυρούλα του Νικολάου: 12:00
    Καλογεροπούλου Αλεξία-Εύα του Χρήστου: 12:00
    Καλογεροπούλου Φωτεινή του Εμμανουήλ: 13:00
    Καλόγλου-Ματζαβινού Μαρία-Ειρήνη του Στυλιανού: 13:00
    Κάλτσιου Κωνσταντίνα του Ηλία: 13:00
    Καλυβιανάκη Λυδία του Ευάγγελου: 13:00
    Καμβύση Μαρία του Γεωργίου: 13:00
    Καμνή Σταυρούλα του Ιωάννη: 14:00
    Κανελλοπούλου Πηνελόπη του Κλέαρχου: 14:00
    Καπαγιορίδου Όλγα του Νικολάου: 14:00
    Καπετάνιου Αναστασία του Χαράλαμπου: 14:00
    Καπιτσάλα Δανάη-Ιωάννα του Δημητρίου: 14:00
    Καποκάκη Αφροδίτη του Κωνσταντίνου: 15:00
    Καραβάτου Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου: 15:00
    Καραγιαννίδου Μαρία του Ιωάννη: 15:00
    Καράμπαμπα-Αποστόλου Μελίνα-Σοφία του Γεωργίου: 15:00
    Καράπτη Στυλιανή του Σταματίου: 15:00
    Καρδασιλάρη Αντιγόνη του Παναγιώτη: 16:00
    Κάρλοβιτς Ελένη του Πέτρου: 16:00
    Καρυπίδου Βικτορία του Ρομάν: 16:00
    Κατή Μαρία του Νικολάου: 16:00
    Κατσαρού Αφροδίτη του Ιωάννη: 16:00

    Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2016
    Κατσίρου Στέλλα του Νικολάου: 10:00
    Κατσιρούμπα Αγλαΐα του Γεωργίου: 10:00
    Κατσούγκρη Αδαμαντία του Ελευθερίου: 10:00
    Κελεπούρη Στεργιανή του Κωνσταντίνου: 10:00
    Κέντογλου Σουμέλα του Βασιλείου: 10:00
    Κεραυνού Ιωάννα του Πανίκου: 11:00
    Κερεμόγλου Ιωάννα του Δημητρίου: 11:00
    Κεσίλογλου Μαρία του Εμμανουήλ: 11:00
    Κεφαλά Αιμιλία του Βασίλειου: 11:00
    Κεχαγιά Αρίτη-Δέσποινα του Ελευθέριου: 11:00
    Κιάκο Ευανθία του Τάση: 12:00
    Κιμούλη Μαριάννα του Γεωργίου: 12:00
    Κιστάκη Ιόλη του Μαρίνου: 12:00
    Κιτζόγλου Εριφύλη του Βασίλειου: 12:00
    Κλάρα Πηνελόπη Αναστάσιος: 12:00
    Κλαυδιανού Αγγελίνα του Νικολάου : 13:00
    Κοζακίδη Κωνσταντίνα του Βασιλείου: 13:00
    Κολονούρη Χρύσα του Παναγιώτη: 13:00
    Κολτσίδα Θεοφανία του Ανδρέα: 13:00
    Κομινού Αμαλία του Σπυρίδωνος: 13:00
    Κονιάρη Έμιλυ Γεωργίου-Νεκτάριου: 14:00
    Κοντάκη Γεωργία του Νικολάου: 14:00
    Κοντογεώργη Ελευθερία του Βύρωνος: 14:00
    Κοντογιώργου Εμμανουέλα του Νικολάου: 14:00
    Κοντρολόζου Αρχοντία του Θεολόγου: 14:00
    Κόπακα Άννα του Ιωσήφ: 15:00
    Κορόμπλη Χαρίκλεια του Γρηγόριου: 15:00
    Κοτζαμπάση Ελένη του Σπύρου: 15:00
    Κοτσέλου Μελίνα του Βασιλείου: 15:00
    Κουή Ανδριανή του Παναγιώτη: 15:00
    Κούλα Σοφία του Κώστα: 16:00
    Κουλούρη Λυδία του Αλέξανδρου: 16:00
    Κουμαριώτη Γαβριέλα-Χρυσάνθη του Γεωργίου: 16:00
    Κουππή Χριστίνα του Ανδρέα: 16:00
    Κουριδάκη Στυλιανή του Εμμανουήλ: 16:00

    Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016
    Κουρτέση Ρουμπίνη-Τζέσικα του Ιωάννη: 10:00
    Κουστέρη Μαγδαληνή του Χαρίλαου: 10:00
    Κουταλιάγκα Χριστίνα του Ιωάννη : 10:00
    Κουτσιούρη Ιωάννα του Αθανάσιου: 10:00
    Κουτσογεωργοπούλου Ιωάννα του Κωνσταντίνου: 10:00
    Κόφφα Μελίνα του Θεοδώρου: 11:00
    Κοψολαίμη Σταματία του Γεωργίου: 11:00
    Κρανά Ευαγγελία του Αθανάσιου: 11:00
    Κρόγκου Αναστασία του Πέτρου: 11:00
    Κυμπούρη Αθανασία του Γεωργίου: 11:00
    Κυπαρίσση Μαρία-Τερέζα του Κωνσταντίνου: 12:00
    Κυπραίου Χριστίνα του Ανδρέα: 12:00
    Κυπριανού Ειρήνη του Κύπρου: 12:00
    Κυπριανού Μάριαν του Κυριάκου: 12:00
    Κυριακού Καλλιόπη του Σταματίου: 12:00
    Κωνσταντινιδου Νίκη του Κωνσταντίνου: 13:00
    Κωνσταντίνου Μαρία του Αυγουστίνου: 13:00
    Κωστελίδου Φανή του Σταύρου: 13:00
    Λαγιόκαπα Ευσταθία του Ζήση: 13:00
    Λάβδα Ευγενία του Σπυρίδωνος: 13:00
    Λαΐνη Μαρία-Σοφία του Αργυρίου: 14:00
    Λαμπρινάκου Πετρούλα-Θεοδώρα του Νικολάου: 14:00
    Λασκαρίδου Κλεοπάτρα του Κρέοντος: 14:00
    Λατουσάκη Ιωάννα του Νικολάου: 14:00
    Λεγάκη Κυριακή του Ιωάννη: 14:00
    Λεσνέβσκαγια Πωλίνα του Μιχαήλ: 15:00
    Λιθαδιώτη Παναγιώτα-Μυρτω του Σπυρίδωνος: 15:00
    Λιοδάκη Δανάη του Εμμανουήλ: 15:00
    Λιόλιου Μαρία του Ιωάννη: 15:00
    Λουκά Βενετία του Ιωάννη: 15:00
    Λουκοπούλου Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου: 16:00
    Λουπασάκη Ελευθερία του Ευτύχιου: 16:00
    Λύκου Φανή του Αλέξανδρου: 16:00
    Μαγκανάρη Μαρκέλλα-Στεφανία του Βασιλείου: 16:00
    Μάζη Δήμητρα του Σπυρίδωνος: 16:00

    Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2016
    Μαθιουλάκη Δανάη του Σταύρου: 10:00
    Μαθιουλάκη Χριστίνα του Φανούριου: 10:00
    Μακρή Γεωργία του Θεοφάνη: 10:00
    Μακρολειβαδίτη Αρετή του Νικολάου: 10:00
    Μακροπούλου-Καἵλίδη Κυριακή του Σταύρου: 10:00
    Μακροπούλου Μαρία-Αγάπη του Γεωργίου: 11:00
    Μάλλιου Χριστίνα του Χαρίλαου: 11:00
    Μάμαλη-Οικονόμου Κωνσταντίνα-Πωλίνα-Ηλέκτρα του Αχιλλέα: 11:00
    Μαμμάση Σοφία του Βασιλείου: 11:00
    Μανιατέα Κωνσταντίνα του Πέτρος: 11:00
    Μανδηλαρά Αναστασία του Σπυρίδωνος: 12:00
    Μαραγκού Ιλάειρα-Καλλάς του Γεωργίου: 12:00
    Μαρτίνου Αικατερίνη-Ελβίρα του Δημητρίου: 12:00
    Μάτση Νεφέλη του Ιωάννη : 12:00
    Ματσούλια Γεωργία του Βασίλειου: 12:00
    Μαύρου Άννα-Μαρία του Νικολάου: 13:00
    Μαύρου Ανδρούλα του Κώστα: 13:00
    Μεσανεγρενού Αρετή του Δημητρίου: 13:00
    Μεσιμερλή Δήμητρα του Ιακώβου: 13:00
    Μητρατζά Νίκολα-Ελισάβετ του Ευθυμίου: 13:00
    Μητροπούλου Λυγερή του Σπυρίδωνος: 14:00
    Μιμερίνη Δέσποινα-Αθηνά του Αντωνίου: 14:00
    Μιμιλίδη Ευδοκία του Ανέστη: 14:00
    Μινωπέτρου-Κασιμάτη Φωτρινή του Πέτρου: 14:00
    Μιχαηλίδου Ελένη του Κωνσταντίνου: 14:00
    Μιχαλοπούλου Χρυσούλα-Μάρθα-Ελένη του Αθανάσιου: 15:00
    Μίχου Αικατερίνη του Γεωργίου: 15:00
    Μουζάκη-Βαφία Μαρία του Σπυρίδωνος: 15:00
    Μουζάκη Μαρια-Αικατερίνη του Νικολάου: 15:00
    Μούντρου Ντιλάαρτ Αργυρώ-Κορίνα του Μιχαήλ : 15:00
    Μούσουρα Ιωάννα του Νικολάου: 16:00
    Μουστακαλή Ασημίνα του Ιωάννη: 16:00
    Μουτζοπούλου Δανάη-Ιωάννα του Παντελή: 16:00
    Μπακοπούλου Σουσάνα του Αναστάσιου: 16:00
    Μπαλαμώτη Διονυσία του Μιχαήλ: 16:00

    Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016
    Μπαντή Δήμητρα του Βασιλείου: 10:00
    Μπάρλα Μυρσίνη του Γεωργίου: 10:00
    Μπάστα Μαρουλία του Ευσταθίου: 10:00
    Μπατατόλη Ασπασία του Κωνσταντίνου: 10:00
    Μπαχάρη Μαρία του Νικολάου: 10:00
    Μπεκιάρη Μαρία του Νικολάου: 11:00
    Μπέλλα Γεωργία του Ευάγγελου: 11:00
    Μπερτοδούλου Αικατερίνη του Ευάγγελου: 11:00
    Μπίσαλα Κατερίνα του Κωνσταντίνου: 11:00
    Μπιτχάβα Ζωή του Βασιλείου: 11:00
    Μπλαζάκη Ισμήνη του Νικολάου: 12:00
    Μπουγιάκα Αναστασία του Πέτρου: 12:00
    Μπούρα Ευδοκία του Κωνσταντίνου: 12:00
    Μπούρα Ήλια-Αικατερίνη του Γεωργίου: 12:00
    Μπουραντώνη Σοφία του Δημητρίου: 12:00
    Μπρέκου Χριστίνα του Βασιλείου: 13:00
    Νάτση Ελένη του Ηλία: 13:00
    Νιάχου Σοφία του Διονύσιου: 13:00
    Νικητοπούλου Μαρίνα του Νικολάου: 13:00
    Νικολαΐδου Μαρία του Νικολάου: 13:00
    Νικολάου Ελπίδα του Γεωργίου: 14:00
    Νικολάου Παρασκευή του Γεωργίου: 14:00
    Νικολάου Σταυρούλα του Δημητρίου: 14:00
    Νικολετάτου Ζωή του Ιωάννη: 14:00
    Νικολοπούλου Κωνσταντίνα του Γεωργίου: 14:00
    Νικολουδάκη Βασιλική του Ευάγγελου: 15:00
    Νιφόρα Ραφαέλα του Σωτηρίου: 15:00
    Νταλιάνη Αικατερίνη του Γεωργίου: 15:00
    Νταμιάνοβιτς Γιελένα του Νενάντ: 15:00
    Ντάνια Πολυξένη του Ιωάννη-Σωκράτη-Νικολάου: 15:00
    Νταντή Δήμητρα του Πέτρου: 16:00
    Ντατσίκα Θεωδόρα του Γεωργίου: 16:00
    Ντόβα Ευαγγελία του Βασιλείου: 16:00
    Ντουλάκη Ειρήνη-Μαρία του Αναστάσιου: 16:00
    Ξυνταριανού-Τσιροπινά Μαριάνθη του Αλέξανδου: 16:00

    Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2016
    Οικονομάκη Γρηγορία-Καλλιόπη του Νικήτα: 10:00
    Οκούμους-Παναγιωτοπούλου Θεοδοσία-Θεοδώρα του Κωνσταντίνου: 10:00
    Ορφανίδη Στέλλα του Αλεξάνδρου: 10:00
    Παγκάλου Αντωνία του Αλέξανδρου: 10:00
    Παγκάλου Ελευθερία του Δημητρίου: 10:00
    Παγωνίδου Χάρις του Κυριάκου: 11:00
    Παγωνούδη Ελισάβετ του Γραμμένου: 11:00
    Παλάτη Σοφία του Ευάγγελου: 11:00
    Παληοθόδωρου Χρυσούλα-Σήλια του Κωνσταντίνου: 11:00
    Παναγάκου Μαρία του Βασιλείου: 11:00
    Παναγιωτάκη Κατερίνα του Νικολάου: 12:00
    Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη του Σπυρίδωνος: 12:00
    Παναγιώτου Νικολέττα του Αλέξανδρου: 12:00
    Παναγοπούλου Μαρία του Ιωάννη: 12:00
    Παναγοπούλου Σταυρούλα του Παναγιώτη: 12:00
    Παναγοπούλου Χαρούλα του Χαράλαμπου: 13:00
    Πανδή Ιωαννέτα του Αυρηλίου: 13:00
    Πανταζή Κωνσταντίνα του Πανταζή: 13:00
    Παντού Τριανταφυλλΐα του Γεωργίου: 13:00
    Παντούλα Βασιλική του Λάμπρου: 13:00
    Παπαβασιλείου Σεμέλη του Ιωάννη : 14:00
    Παπαγεωργίου Μάρα του Γεωργίου: 14:00
    Παπαδάκη Μαρία του Μιχαήλ: 14:00
    Παπαδάκη Φωτεινή του Γεωργίου: 14:00
    Παπαδημητρίου Παναγιώτα του Νικολάου: 14:00
    Παπαδοπούλου Μαρία-Αντουανέτα του Ηρακλή: 15:00
    Παπαδοπούλου Χρύσα του Κλεάνθη: 15:00
    Παπακωνσταντίνου Δήμητρα του Πέτρου: 15:00
    Παπαἵωάννου Άννα-Μαρια του Κυριάκου: 15:00
    Παπαναστασοπούλου Αγγελική-Νεφέλη του Νικολάου: 15:00
    Παπανικολάου Ευαγγελία- Μαρία του Δημητρίου: 16:00
    Παπανικολάου Ιοκάστη-Αγαύη: 16:00
    Παπαντωνίου Κυβέλη του Χριστάκη: 16:00
    Παπαοικονόμου Σεμέλη του Μάριου: 16:00
    Παπαποστόλου Τερψιχόρη-Ιωάννα του Αθανάσιου: 16:00

    Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016
    Παπαρρηγοπούλου Αδαμαντία του Ξενοφώντος: 10:00
    Παπαχρήστου Άννα του Θεμιστοκλή: 10:00
    Παππά Αλεξάνδρα του Χρήστου: 10:00
    Παρασκελίδου Δήμητρα του Ιωάννη: 10:00
    Παρασκευοπούλου Στεφανία του Ισαάκ: 10:00
    Πασχαλίδη Αμαλία του Ελευθέριου: 11:00
    Παυλοπούλου Ξένια του Θεοδώρου: 11:00
    Παύλου Πάολη Βασιλική του Κωνσταντίνου: 11:00
    Πελέκα Ναταλία του Νικολάου : 11:00
    Πεπέ Μαρία του Νικολάου: 11:00
    Περατικού Στυλιάνα του Χρίστου: 12:00
    Πεσταματζόγλου Αικατερίνη του Ιωακείμ: 12:00
    Πετρογιάννη Χριστίνα του Κωνσταντίνου: 12:00
    Πίκουλου Νεφέλη του Βασιλείου: 12:00
    Πιλιανίδου Νίκη-Χαρίκλεια του Νικολάου: 12:00
    Πιπιλιού Μαρία του Γεωργίου: 13:00
    Πιτσή Νεφέλη-Μαριάμ του Νικολάου: 13:00
    Πιτυλάκη Αναστασία-Κλαίρη του Κίμωνα: 13:00
    Πολυμεροπούλου Μαρία του Νικολάου: 13:00
    Πολυχρονοπούλου Ελένη-Ευαγγελία του Αναστάσιου: 13:00
    Ποτήρη Φωτεινή του Θεοφάνη: 14:00
    Πούλου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου: 14:00
    Πούλου Χρυσούλα του Απόστολου: 14:00
    Πουλούδη Ευδοκία του Βασιλείου: 14:00
    Προκάκη Μαρία του Μάρκου: 14:00
    Ράβναλη Αικατερίνη του Αποστόλου: 15:00
    Ραζή-Αλεξανδράτου Αργυρώ-Αγγελική του Σπυρίδωνος: 15:00
    Ραἵνά Ειρήνη του Γεωργίου: 15:00
    Ρέππα Κωνσταντίνα του Ιωάννη: 15:00
    Ροδοπούλου Χρυσάνθη του Κωνσταντίνου: 15:00
    Ρόιδου Ελένη του Ελευθέριου: 16:00
    Σαλαμπάση Ελένη του Χαράλαμπου: 16:00
    Σαμαρά Στεφανία του Κλεάνθη: 16:00
    Σαρακανίδα Κωνσταντίνα- Δήμητρα του Χρήστου: 16:00
    Σαραντέα Φωτεινή-Αφροδίτη του Ιωάννη: 16:00

    Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016
    Σαραντή Ελπινίκη του Κυριάκου: 10:00
    Σαραφίδη Πηνελόπη του Χαράλαμπου: 10:00
    Σαρτέρη Βικτώρια-Μαρία του Δημητρίου-Ιωάννη: 10:00
    Σαχινιάν Ναρότ του Χαραἵερ: 10:00
    Σαχπαζίδου Ηρωδή του Δημητρίου: 10:00
    Σβώλη Αθανασία του Ηλία: 11:00
    Σιγαλού Ζωή του Γεωργίου : 11:00
    Σιδηροκαστρίου Ελένη του Σταματίου: 11:00
    Σίκλα Μαρίνα του Φιλίππου: 11:00
    Σίσκου Ιωάννα του Χρήστου: 11:00
    Σκαμνάκη Ειρήνη του Γεωργίου: 12:00
    Σκορίλα Λαμπρινή του Λάμπρου: 12:00
    Σκουμπούρη Αικατερίνη του Ιωάννη: 12:00
    Σκυλογιάννη Κατερίνα του Αθανάσιου: 12:00
    Σμυρνιούδη Ηρώ-Σοφία του Ηλία: 12:00
    Σόβολου Αφροδίτη του Γεωργίου: 13:00
    Σολδάτου Σοφία-Μαίρη του Αλέξανδρου: 13:00
    Σουΐφτ Ναταλία-Εριάννα του Ερρίκου-Χιούς: 13:00
    Σούρδη Αγγελική του Παναγιώτη: 13:00
    Σοφαδιτη Γεωργία Σταματίνα του Κωνσταντίνου: 13:00
    Σοφιανίδου Ευγνωσία του Γεωργίου: 14:00
    Σοφούλα Γεωργία-Αλεξάνδρα του Δημητρίου: 14:00
    Σπανοπούλου Μαγδαληνή-Άννα του Ηλία: 14:00
    Σπαχάΐ Αιμιλία του Μαξίμ: 14:00
    Σπυροπούλου Ιουλία του Κωνσταντίνου: 14:00
    Σπύρου Αρίστη του Γιώργου: 15:00
    Σπύρου Βαλεντίνη-Ραφαηλία του Χαράλαμπου: 15:00
    Σταματάτου Χριστίνα-Μαρία του Σπυρίδωνος: 15:00
    Σταματοπούλου Δανάη-Κυριακή του Παναγιώτη: 15:00
    Στάμου Σταματίνα του Εμμανουήλ: 15:00
    Σταμουλακάτου Έλενα του Γεωργίου: 16:00
    Σταυριανού Μαρία-Πηνελόπη του Φωτίου: 16:00
    Σταυρίδη Δέσποινα του Δημητρίου: 16:00
    Σταυρίδη-Κοτσικόνα Δέσποινα του Χαρίτου: 16:00
    Σταυρογιάννη Ευαγγελία του Λεωνίδα: 16:00

    Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016
    Σταυροπούλου Παναγιώτα-Βαλεντίνα του Γεωργίου: 10:00
    Σταύρου Σοφία του Ιωάννη: 10:00
    Σταύρου Χριστίνα του Λαζάρου: 10:00
    Στεργίου Ελευθερία του Νικολάου: 10:00
    Στολάτη Αμαλία του Βασιλείου: 10:00
    Στυλιανάκη Ελένη του Γεωργίου: 11:00
    Σωκαρά Κωνσταντίνα του Παναγιώτη: 11:00
    Σωτηροπούλου Στεφανία του Ηλία: 11:00
    Ταγάρα Βασιλική του Γεωργίου: 11:00
    Ταγκαλίδη Αναστασια-Γεωργία του Άνθιμου: 11:00
    Ταλιαδούρου Άννα του Αλκιβιάδη: 12:00
    Τερλικά Σταυρούλλα του Χαράλαμπου: 12:00
    Τζάθα Σταματίνα του Κοσμά: 12:00
    Τζαφέρη Δέσποινα του Διομήδη: 12:00
    Τζίνα Σπυριδούλα του Χρήστου: 12:00
    Τζιντρούδη-Γαἵτανίδη Αργυρώ του Στυλιανού: 13:00
    Τζουάνη Βασιλική του Γεωργίου: 13:00
    Τορτορέλη Ειρήνη του Νικολάου: 13:00
    Τουμαζάτου Ευφροσύνη -Αικατερίνη του Βασιλείου: 13:00
    Τούντα Αικατερίνη του Αθανάσιου: 13:00
    Τουρή Νταιανα-Βαλέρια του Γεωργίου: 14:00
    Τουρσιάδου Βερόνικα του Αλίκ: 14:00
    Τουφεκτσή Ευαγγελία του Αθανάσιου: 14:00
    Τριανταφύλλου Αγγελική του Ευάγγγελου: 14:00
    Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Αθανάσιου: 14:00
    Τριανταφύλλου Ελευθερία-Μαρία του Αργυρίου: 15:00
    Τριβιζά Σύλβια του Ιωάννη: 15:00
    Τρίτσου Αγγελική του Διονυσίου: 15:00
    Τσακίρη Χρύσα του Βασιλείου: 15:00
    Τσακούμη Βασιλική του Κωνσταντίνου: 15:00
    Τσακλίδου Ελένη του Αντρέι: 16:00
    Τσεπελίκα Σπυριδούλα του Παναγιώτη: 16:00
    Τσιακάλου Θάλεια-Όλγα του Κωνσταντίνου: 16:00
    Τσιάρα Μαρίνα του Ηλία: 16:00
    Τσίγκα Ειρήνη του Βασιλείου: 16:00

    Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016
    Τσικριτσάκη Δήμητρα του Γεωργίου: 10:00
    Τσιντονίδου Ισμήνη του Ανέστη: 10:00
    Τσιορμπατζή Πασχαλίνα του Γεωργίου: 10:00
    Τσιούλου Αναστασία-Ζαχαρένια του Δημητρίου: 10:00
    Τσίρη Ιωάννα του Αντώνιου: 10:00
    Τσομπάνογλου Ραφαηλία-Νεκταρία του Ευάγγελου: 11:00
    Τσούκα Ευαγγελία του Αριστοτέλη: 11:00
    Τσώνου-Ανάγνου Λουκία-Ιόλη του Δημητρίου: 11:00
    Τύπου Ελένη του Αθανασίου: 11:00
    Φαρμάκη Μαρίσα του θεοφάνη: 11:00
    Φαρογιάννη Αυγή-Δέσποινα του Κωνσταντίνου: 12:00
    Φαχούρς Αικατερίνη του Ιμπραχήμ : 12:00
    Φερτίδη Ελένη του Γεωργίου: 12:00
    Φιλιάγκου Κυριακή-Μαρία του Γεωργίου: 12:00
    Φιλίδου Δανάη-Αρσενία του Παύλου: 12:00
    Φιλιπακοπούλου Ηλιάννα του Τριανταφύλλου: 13:00
    Φιούρη Χαρίκλεια του Θεόδωρου: 13:00
    Φλώρου Εριέττα-Ιωάννα του Μιχαήλ: 13:00
    Φραγγεδάκη Μαρία του Παναγιώτη: 13:00
    Φραγγελάκη Ελίζα-Ελεονώρα του Οδυσσέα: 13:00
    Φραγκιά Κωνσταντίνα του Παναγιώτη: 14:00
    Φραγκιαδάκη-Οσπέτση Αλεξάνδρα του Στυλιανού: 14:00
    Φράγκου Λαζαρία του Γεωργίου: 14:00
    Φρατζεσκάκη-Γονιδάκη Μαρήλια του Σπυρίδωνος: 14:00
    Φρουδουράκη Ιωάννα του Γεωργίου: 14:00
    Χαλκιά Άννα του Βασιλείου: 15:00
    Χαλκορόκα Δέσποινα του Αντώνη: 15:00
    Χαρακή Βασιλική του Χρήστου: 15:00
    Χαραλαμποπούλου Μαριαλένα του Ιωάννη: 15:00
    Χαρίση Μαρία-Ελπίδα του Δημητρίου: 15:00
    Χατζή Θένια του Γεωργίου: 16:00
    Χατζηθεοδοσίου Μαρίνα του Παναγιώτηαα: 16:00
    Χατζηχριστοδούλου Μαρία του Ξενοφώντος: 16:00
    Χατζησταθόγλου Ήρα-Μαρία του Ευστρατίου: 16:00
    Χατζοπούλου Ευαγγελία του Στυλιανού: 16:00

    Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016
    Χρηστάκη Αικατερίνη του Δημητρίου: 10:00
    Χριστοδουλίδου Θάλεια του Κώστα: 10:00
    Χριστοθανοπούλου Ανθούλα του Δημητρίου: 10:00
    Χρυσικού Βασιλική του Θωμά: 11:00
    Χονδροπούλου Περίκλεια-Μακένδα του Αστέριου: 11:00
    Χουζούρη Μαρία-Ειρήνη του Δημητρίου: 11:00
    Χούλη Εμμανουέλα του Πανταζή: 12:00
    Χουσιάδα Ζωή του Χρήστου: 12:00
    Ψαλτογλίζου Αναστασία του Ανδρέα: 13:00
    Ψάχου Ανθή του Γεωργίου: 13:00

    Αναλυτικά όλα τα ονόματα και στο έγγραφο που βρίσκεται πάνω δεξιά στην οθόνη (Downloads).