ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

    ΚΔΤΤΠΠΣ
    1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31

    02/10/2013


    Δραματική Σχολή: Πρόγραμμα τελικών εξετάσεων


    ΟΜΑΔΑ Α-ΚΟΡΙΤΣΙΑ
    1.Αναστασοπούλου Ασημίνα του Θεοδώρου
    2.Δαγκάκη Χριστίνα του Θεοδώρου
    3.Δένδια Αναστασία του Μιχαήλ-Δημητρίου
    4.Δημητρίου Ευαγγελία του Αποστόλου
    5.Δίγκα Δάφνη του Κωνσταντίνου
    6.Δουβλέκα Άννα του Βασιλείου
    7.Ζαντρίμα Βασιλική του Βασιλείου
    8.Ζοτάϊ Κριστέλλα του Κουιτίμ
    9.Καραμήτρου Ιφιγένεια του Θεοδώρου
    10.Κοτοπούλου Ευγενία του Γεωργίου
    11.Κυριακίδου Γεωργία του Παναγιώτη

    ΟΜΑΔΑ Α-ΑΓΟΡΙΑ
    1.Αθανασόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
    2.Αλεξανδρόπουλος Παρασκευάς του Ιωάννη
    3.Αλέξης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
    4.Βαρβαρέσος Ιωάννης του Ευαγγέλου
    5.Βάρελης Κωνσταντίνος του Δημοσθένη
    6.Γεωργαλής Κωνσταντίνος του Γεωργίου
    7.Γιουρνάς Κωνσταντίνος του Γεωργίου
    8.Εζίρογλου Χρήστος του Γεωργίου
    9.Ελματζίογλου Κωνσταντίνος του Γρηγορίου
    10.Καλογεράκης Παντελής του Ανδρέα
    11.Καλφάκης Βασίλειος του Εμμανουήλ

    Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2013
    Κίνηση-Χορός: 10:00-12:00 κ. Κική Μπάκα και κ. Φωκάς Ευαγγελινός
     [Γραπτές εξετάσεις: 12:00-14:00]
    Υποκριτική: 15:30-18:30 κ. Λυδία Κονιόρδου 
    Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 10:00-15:00  κ. Φιλαρέτη Κομνηνού
    Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2013
    Μουσική: 9:00-11:00 Χαρά Κεφαλά
    Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 08:00-13:00 κ. Βαγγέλης Θεοδωρόπουλος
    Μουσική: 14:00-16:00  κ.Μελίνα Παιονίδου


     ΟΜΑΔΑ Β-ΚΟΡΙΤΣΙΑ
    1,Λαμπίρη Μάρθα-Τερέζα του Ιωάννη
    2.Λεκάκου Βασιλική του Κωνσταντίνου
    3.Μαγκώνη Εμμανουέλα του Σταύρου
    4.Μακρυνιώτη Αναστασία του Κωνσταντίνου
    5.Μαντά Μαρία-Χριστίνα του Παναγιώτη
    6.Μαρκοζάνη Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου
    7.Μεθενίτη Γρηγορία του Κωνσταντίνου
    8.Μεντόγιαννη Γεωργία του Ιωάννη
    9.Μπαλαμώτη Διονυσία του Μιχαήλ
    10.Μπάρκα Δανάη του Επαμεινώνδα 
    11.Μπαχτσεβάνη Χρυσή του Ιωάννη

    ΟΜΑΔΑ Β-ΑΓΟΡΙΑ
    1.Καράμπαμπας Ιωάννης του Πολυχρόνη
    2.Καρράς Σάββας του Θεοδώρου
    3,Κασιμάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
    4.Κόϊκας Ευστάθιος του Κωνσταντίνου
    5.Κοτίδης Ιωάννης του Χριστοφόρου
    6.Κουτροβίδης Φώτιος του Παναγιώτη
    7.Κωνσταντινίδης Παύλος του Χαρίλαου
    8.Λιάκος Γεώργιος του Δημητρίου
    9.Μαγγόνας Αλκιβιάδης του Αριστείδη
    10.Μίχας Νικόλαος του Παναγιώτη 
    11.Μπαντάς Θωμάς του Νικολάου

    Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2013
    Μουσική: 09:00-11:00 κ. Χαρά Κεφαλά
    [Γραπτές εξετάσεις: 12:00-14:00]
    Μουσική: 14:30-16:30 κ. Μελίνα Παιονίδου
    Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 09:00-14:00 κ. Βαγγέλης Θεοδωρόπουλος
    Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 10:00-15:00 κ. Φιλαρέτη Κομνηνού
    Δευτέρα 7  Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 13:00-16:00  κ. Λυδία Κονιόρδου
    Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013
    Μουσική: 10:00-12:00 κ. Κική Μπάκα και κ. Φωκάς Ευαγγελινός                                             


    ΟΜΑΔΑ Γ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ
    1.Οικονόμου Νεφέλη του Γεωργίου
    2.Παναγιώτου Νικολέττα του Αλεξάνδρου
    3.Παπαδοπούλου Ευαγγελία του Δημητρίου
    4.Παρασκευαϊδου Ευγενία-Ευαγγελία του Ανέστη
    5.Ρήγα Ναταλία-Καλλιόπη του Χρήστου
    6.Στρατάκη Αγγελική του Γεωργίου
    7.Σωτηροπούλου Νεφέλη του Νικήτα
    8.Τερζή Φωτεινή του Αριστείδη
    9.Τρίγγου ¨Ελλη του Κωνσταντίνου
    10.Φρουδαράκη Μαρία του Σταύρου
    11.Ψαρουδάκη Στυλιανή του Κωνσταντίνου

    ΟΜΑΔΑ Γ-ΑΓΟΡΙΑ
    1.Μπουντούρης Δημησθένης του Σπυρίδωνος
    2.Ντέλια Αρμεντ του Αγγελίν
    3.Παπακαλούσης Φοίβος-Σπυρίδων του Χρήστου-Μιχαήλ
    4.Πατεράκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
    5.Πετράκης ΅Εμμανουήλ του Μιχαήλ
    6.Πολίτης Δημήτριος του Γεωργίου
    7.Σαμούρκας Βασίλειος του Νικολάου
    8.Σαπουντζάκης Ηλίας του Γεωργίου
    9.Ταμπακάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
    10.Χουσάκος Γεώργιος του Λεωνίδα
    11.Ψημίτης Νικόλαος του Μανούσου

    Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2013
     [Γραπτές εξετάσεις: 12:00-14:00]
    Υποκριτική: 15:00-20:00 κ. Φιλαρέτη Κομνηνού
    Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2013
    Υποκριτική: 09:00-14:00 κ. Βαγγέλης Θεοδωρόπουλος
    Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2013
    Κίνηση: 10:00-12:00 κ. Κική Μπάκα και κ. Φωκάς Ευαγγελινός
    Μουσική: 14:00-16:00 κ. Μελίνα Παιονίδου
    Υποκριτική: 16:00-19:00 κ. Λυδία Κονιόρδου
    Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013
    Μουσική: 09:00-11:00 κ. Χαρά Κεφαλά


    [ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΝΑ ΦΟΡΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΝΕΡΟ]